Zavřít

Filtrovat produkty

Vzor

Zavřít
Logo

Softshell letní potištěný

Prosím čtěte pozorně až do konce :-)

Co to znamená? Při hromadné objednávce seskupíme velké množství objednávek zimního potištěného softshellu a u výrobce tak na celou várku dostaneme lepší cenu.

Jaká jsou omezení? Na zboží z předobjednávky budete muset chvíli počkat. Objednávky z předobjednávky začneme odesílat od 8. března 2023 v pořadí podle její úhrady. Množství, které je k dispozici, je OMEZENÉ, abychom objednávky zvládli odeslat co nejdříve.

Do kdy můžu objednat? Objednávat můžete do neděle 5. března 2023 v kategorii Předobjednávky.

Jak se dozvím, že moji objednávku odesíláte? O nachystání či odeslání Vaší objednávky Vás budeme informovat emailem. Čím dříve obdržíme platbu, tím dříve bude Vaše objednávka odeslána.

Letní potištěný softshell z předobjednávky nelze odeslat na dobírku, platit lze pouze převodem nebo platební kartou online. Zboží nelze platit na prodejně při převzetí. Na předobjednávku neplatí množstevní slevy.

Zimní potištěný softshell z předobjednávky lze kombinovat s produkty, které jsou skladem. Softshell nestříháme na více kusů, jeden vzor zasíláme v jednom kuse. Objednávku odešleme společně do 2-3 týdnů od přijetí platby.

Nejoblíbenější