Zavřít
Logo

Unuo, Dámský střih v el. formátu, Čepice, Kayla

  • Více variant
  • Kód produktu 28474/ONESI

Odesíláme ihned po zaplacení
19 Kč/ks
 
Kdo má pod čepicí? Ten kdo si ušije pěkně padnoucí čepici a povýší komfort nošení tím, že na ni vybere některý z příjemných funkčních materiálů. Velikost je univerzální dámská, neboť je doporučená pro pružné materiály, díky čemuž je opravdu velmi přizpůsobivá. Unuo střihy, které přiletí do mailu, ve formátu PDF, doslova v cukuletu.
Rady a tipy

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to i to

Šiju

Náročnost

ŠIJU první kousky

Pružnost

Pružnost

PRUŽÍ extrémně

Spotřeba

Spotřeba v cm Jednobarevný výrobek
ONE SIZE 30

Pro výpočet byla použita šíře materiálu 145 cm, kalkulujeme s jednosměrným tiskem. Ke spotřebě pro jistotu počítáme kousek navíc.

Aby dílo dobře dopadlo, použijte doporučený materiál. Chcete-li popustit uzdu fantazii, vyzkoušejte i další materiály z naší tabulky, ale i ty se mezi sebou mohou lišit zejména pružností a je třeba počítat s menšími úpravami střihu. Pokud šijete výrobek poprvé, není na škodu si ho nejprve nastehovat a vyzkoušet, popřípadě před samotným šitím střih upravit.

Část oděvu Doporučený materiál
Hlavní materiál Funkční úplet

Postup

sešijte A1 a vynechejte prostor mezi A2 • sešijte A3 • sešijte A4 • otočte • sešijte otvor mezi A2 • sešijte ručně proti přetáčení

MIMI radí

Střih NEOBSAHUJE švové přídavky. Přídavky jsou na obrázku doporučené, ale můžete je upravit dle šíře stehu na šicím stroji. Pozor na směr vzorovaných látek. Držte se směru šipek ve střihu a pokládejte je po osnově. Střihy dostanete ve formátu PDF do mailu, poté si ho vytisknete, slepíte a hurá na šití. Můžete obšít celou rodinu a klidně si střih vystavit doma v knihovničce, jediné co se nesmí a fakt nedělá, je další přeposílání a šíření střihu. Buďme navzájem fér. Střih rozhodně není určen ke komerčnímu využití. Díky, že to chápete.

Nastavit hlídání produktu

Zavřít