Zavřít
Logo

Unuo, Dámský střih v el. formátu, Sukně, Ring

  • Více variant

Zvolená varianta:

  • Kód produktu 28394/XLA4D

Odesíláme ihned po zaplacení
59 Kč/ks
 
Spotřeba je na sukni délky max. 50 cm bez pasu. A přece se točí! Krátké, dlouhé, vzorované i decentní jednobarevky. Na ples i do zahrady, zkrátka točivou sukni potřebuje každá malá i velká Unuačka. Unuo střihy, které přiletí do mailu, ve formátu PDF, doslova v cukuletu.
Rady a tipy

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to i to

Šiju

Náročnost

ŠIJU první kousky

Pružnost

Pružnost

PRUŽÍ nepruží

Spotřeba

Spotřeba v cm Jednobarevný výrobek Pas (mentolová)
XS 140 30
S 140 30
M 150 30
L 150 30
XL 150 30
XXL 150 30
3XL 150 30
4XL 150 30

Pro výpočet byla použita šíře materiálu 145 cm, kalkulujeme s jednosměrným tiskem. Ke spotřebě pro jistotu počítáme kousek navíc.

Aby dílo dobře dopadlo, použijte doporučený materiál. Chcete-li popustit uzdu fantazii, vyzkoušejte i další materiály z naší tabulky, ale i ty se mezi sebou mohou lišit zejména pružností a je třeba počítat s menšími úpravami střihu. Pokud šijete výrobek poprvé, není na škodu si ho nejprve nastehovat a vyzkoušet, popřípadě před samotným šitím střih upravit.

Část oděvu Doporučený materiál , ale můžete ušít také z tohoto materiálu ... nebo se hodí také tento...
Hlavní materiál Micropeach Tyl Plátno
Pas Náplet hladký

Postup

sešijte A1 a A1 • sešijte B2 • sešijte A3 a B3 • oentlujte a zahněte švový přídavek A4 a prošijte

MIMI radí

Střih NEOBSAHUJE švové přídavky. Přídavky jsou na obrázku doporučené, ale můžete je upravit dle šíře stehu na šicím stroji. Pozor na směr vzorovaných látek. Držte se směru šipek ve střihu a pokládejte je po osnově. Střihy dostanete ve formátu PDF do mailu, poté si ho vytisknete, slepíte a hurá na šití. Můžete obšít celou rodinu a klidně si střih vystavit doma v knihovničce, jediné co se nesmí a fakt nedělá, je další přeposílání a šíření střihu. Buďme navzájem fér. Střih rozhodně není určen ke komerčnímu využití. Díky, že to chápete.

Nastavit hlídání produktu

Zavřít