Předobjednávka letního softshellu se slevou 33 % právě probíhá! Podívat se

Zavřít
Zavřít
Logo

Unuo, Dámský střih v el. formátu, Sukně, Romantic Stretch

  • Více variant

Zvolená varianta:

  • Kód produktu 28426/XSA4D

Odesíláme ihned po zaplacení
39 Kč/ks
 
Sukně mírně áčkového tvaru s romantickým volánem a pružným pasem. Váháte, zda koupit střih Romantic Stretch nebo Romantic? Pokud volíte pleteninu tedy úplet nebo teplákovinu, je pro vás vhodný střih Stretch, jestliže ale máte zálusk na tkaninu jen mírně pružnou, je potřeba šít střih Romantic, který je připraven na všití zipu. Unuo střihy, které přiletí do mailu, ve formátu PDF, doslova v cukuletu.
Rady a tipy

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to i to

Šiju

Náročnost

ŠIJU už mám něco našito

Pružnost

Pružnost

PRUŽÍ

Spotřeba

Spotřeba v cm Jednobarevný výrobek
XS 90
S 90
M 100
L 100
XL 110
XXL 110
3XL 140
4XL 140

Pro výpočet byla použita šíře materiálu 145 cm, kalkulujeme s jednosměrným tiskem. Ke spotřebě pro jistotu počítáme kousek navíc.

Aby dílo dobře dopadlo, použijte doporučený materiál. Chcete-li popustit uzdu fantazii, vyzkoušejte i další materiály z naší tabulky, ale i ty se mezi sebou mohou lišit zejména pružností a je třeba počítat s menšími úpravami střihu. Pokud šijete výrobek poprvé, není na škodu si ho nejprve nastehovat a vyzkoušet, popřípadě před samotným šitím střih upravit.

Část oděvu Doporučený materiál , ale můžete ušít také z tohoto materiálu ... nebo se hodí také tento...
Hlavní materiál Úplet Funkční úplet Venezia Samet elastický

Postup

sešijte A1 a A1 • sešijte B2 a B2 • sešijte A3 a B3 • sešijte C4 • sešijte C5 a A5 • oentlujte a zahněte švový přídavek B6 a prošijte

MIMI radí

Střih NEOBSAHUJE švové přídavky. Přídavky jsou na obrázku doporučené, ale můžete je upravit dle šíře stehu na šicím stroji. Pozor na směr vzorovaných látek. Držte se směru šipek ve střihu a pokládejte je po osnově. Střihy dostanete ve formátu PDF do mailu, poté si ho vytisknete, slepíte a hurá na šití. Můžete obšít celou rodinu a klidně si střih vystavit doma v knihovničce, jediné co se nesmí a fakt nedělá, je další přeposílání a šíření střihu. Buďme navzájem fér. Střih rozhodně není určen ke komerčnímu využití. Díky, že to chápete.

Nastavit hlídání produktu

Zavřít