Zavřít
Logo

Unuo, Dětský střih v el. formátu, Softshellové rukavice, Tap

  • Více variant
  • Kód produktu 28498/S-MA4

Odesíláme ihned po zaplacení
19 Kč/ks
 
Softshellové rukavičky mohou ladit například se vsadkou na kalhotech. Využijete všechny zbytečky softshellů a máte praktické rukavice ladící do celého setíku. Určitě šijte několikery naráz, protože jak je známo, nejen ponožky, ale i rukavice se velmi často zatoulají. Unuo střihy, které přiletí do mailu, ve formátu PDF, doslova v cukuletu.
Rady a tipy

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to i to

Šiju

Náročnost

ŠIJU už mám něco našito

Pružnost

Pružnost

PRUŽÍ nepruží

Spotřeba

Spotřeba v cm Jednobarevný výrobek Kombinace (bílá) Kombinace (mentolová) Náplet (růžová)
S - XL 20 20 20 20

Pro výpočet byla použita šíře materiálu 145 cm, kalkulujeme s jednosměrným tiskem. Ke spotřebě pro jistotu počítáme kousek navíc.

Aby dílo dobře dopadlo, použijte doporučený materiál. Chcete-li popustit uzdu fantazii, vyzkoušejte i další materiály z naší tabulky, ale i ty se mezi sebou mohou lišit zejména pružností a je třeba počítat s menšími úpravami střihu. Pokud šijete výrobek poprvé, není na škodu si ho nejprve nastehovat a vyzkoušet, popřípadě před samotným šitím střih upravit.

Část oděvu Doporučený materiál , ale můžete ušít také z tohoto materiálu ...
Hlavní materiálHlavní materiál Softshell zimní s fleecem pružný Softshell zimní s fleecem
Náplet Náplet

Postup

sešijte A1 a B1 ke značce AB ( modrá linie ) • nastřihejte A1 / B1 • sešijte B2 a C2 • nastřiíhejte B2 / C2 • sešijte D3 • sešijte D4 a A4 / C4

MIMI radí

Střih NEOBSAHUJE švové přídavky. Přídavky jsou na obrázku doporučené, ale můžete je upravit dle šíře stehu na šicím stroji. Pozor na směr vzorovaných látek. Držte se směru šipek ve střihu a pokládejte je po osnově. Střihy dostanete ve formátu PDF do mailu, poté si ho vytisknete, slepíte a hurá na šití. Můžete obšít celou rodinu a klidně si střih vystavit doma v knihovničce, jediné co se nesmí a fakt nedělá, je další přeposílání a šíření střihu. Buďme navzájem fér. Střih rozhodně není určen ke komerčnímu využití. Díky, že to chápete.

Nastavit hlídání produktu

Zavřít